Tu podaj tekst alternatywny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 kwietnia, godz. 19.00, Aula


Być jak Elizabeth Taylor


Scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Tomasz Ossoliński


Obsada: Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski


Bilet w przedsprzedaży 85 zł,
Bilet w dniu wydarzenia 95 zł,
Bilet grupowy 80 zł.

OPIS:

Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood - która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie. Rok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Wyjątkowe kostiumy Tomasza Ossolińskiego, za sprawą ekskluzywnych tkanin a także kryształowych elementów i biżuterii firmy Swarovski, oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu.
Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w najnowszym spektaklu Jakuba Przebindowskiego „Być jak Elizabeth Taylor”.
Jak mówi autor sztuki „Być jak Elizabeth Taylor” to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wielką cenę.

Patron Spektaklu:


Fot. archiwum AB Production

 

 


Fot. archiwum AB Production