Tu podaj tekst alternatywny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 kwietnia, godz. 19.00, Kino


Recital Zbigniewa Zamachowskiego

 

Muzyka: Roman Hudaszek

Bilet w przedsprzedaży 65 zł,
Bilet w dniu wydarzenia 75 zł,
Bilet grupowy 60 zł.

OPIS:

Recital Zbigniewa Zamachowskiego - aktora teatralnego i filmowego - to spotkanie ze piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena - „Zamach na MoCarta” , a więc przede wszystkim przebój radiowej „Trójki” - „Kobiety jak te kwiaty”.

Artyście towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer - Roman Hudaszek.

Zbigniew Zamachowski - aktor firmowy i teatralny, autor muzyki i tekstów piosenek, jeden z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, Laureat wielu nagród i wyróżnień m.in. Nagroda im. Stanisława Wyspiańskiego I stopnia za osiągnięcia aktorskie w teatrze, filmie i na estradzie.


Fot.Archiwum artysty