Tu podaj tekst alternatywny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 marca, godz. 17.00, Kino


Polkowicka Scena Teatralna

Występ lokalnych grup teatralnych - Tatarak i Antrakt.


Bilety: 5/10 zł


Jak To będzie?

Grupa Teatralna Tatarak


Scenariusz i reżyseria: Bartłomiej Kamiński
Muzyka: Elżbieta Sokołowska

OPIS:

Przed dwunastoletnimi samotnymi kobietami stoi nie lada wyzwanie - albo natychmiast znajdą sobie chłopaka, albo zostaną skazane na status: „to skomplikowane”. Marysia swojego chłopaka, którego poznała kilka godzin wcześniej, właśnie rzuciła. Teraz stoi przed nią trudne zadanie: albo pochwali się kimś nowym na fejsie, albo grono jej najlepszych przyjaciółek odpowiednio skomentuje jej sytuację. Co zrobi Marysia? Jak to będzie? To trzeba zobaczyć, chyba że ktoś bardzo nie chce!


Clowni

Grupa Teatralna Antrakt


Reżyseria, choreografia i opracowanie tekstu: Kinga Kaszewska-Brawer
Obsada: Maciek Gmur, Julia Paloka, Julia Ostrowska, Weronika Laszczyńska, Patrycja Mofina, Kornel Dobroskok, Tomasz Ratajczak, Kamila Bejnarowicz

OPIS:

„Clowni” to autorska interpretacja tekstu A. Strzeleckiego
w wykonaniu grupy teatralnej Antrakt, działającej przy Centrum Kultury w Polkowicach. Wzruszająca opowieść o ludziach, ich marzeniach i o tym jak często nasze pragnienia umierają w walce z rzeczywistością. Nie jest jednak pozbawiona humoru i przekazu, jak radzić sobie z często "czarną" rzeczywistością.

18 marca, godz. 18.00, Kino


Fochy i minki królewny Malwinki

Szkolny teatr Anty-dotum


Reżyseria: Piotr Mosoń
Opiekun teatru: Ewa Dudziak-Gaj

Obsada: Konrad Kurzeja, Natalia Świder, Alicja Łozińska, Marta Wójcik, Łukasz Klemenski, Dawid Tomczak, Szymon Tomczak

OPIS:

Odwiedzimy krainę mlekiem i miodem płynącą, gdzie król Maurycy spędza urocze chwile na smakowaniu ptysi, a królowa Pelargonia rządzi, jak chce. Ich jedynaczka Malwinka weszła w wiek,
w którym każda młoda panna marzy już o kawalerach, romantycznych schadzkach, balach i zamążpójściu. Malwinka za mąż iść chciała, ale nie miała za kogo i tu zrodził się problem królewski, a nawet państwowy. Komedia zagrana w iście molierowskim stylu rozbawi Was do łez.

Teatr działa przy Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.


Fot. Przemysław Ekiert