22 marca, godz. 19.00, Aula

Czego nie widać

Teatr Bagatela - Kraków

Reżyseria: Maciej Wojtyszko
Scenografia i kostiumy: Justyna Łagowska
Tłumaczenie: Karoli Jakubowicz i Małgorzata Semil
Muzyka: Bolesław Rawski
Reżyseria świateł: Marek Oleniacz
Asystent scenografa: Agata Stańczyk


Obsada: Urszula Grabowska/Anna Rokita, Jakub Bohosiewicz / Dariusz Starczewski, Adam Szarek / Maurycy Popiel, Ewelina Starejki / Kamila Pieńkos, Anna Branny / Kamila Pieńkos, Marek Bogucki / Wojciech Leonowicz, Małgorzata Piskorz / Magdalena Walach, Przemysław Branny / Przemysław Redkowski, Michał Kościuk / Paweł Sanakiewicz


OPIS:

„To jest farsa. To jest teatr. To jest życie!” - mówi bohater-reżyser, próbujący doprowadzić do premiery przedstawienia, które wymyka się spod kontroli. Akcja spektaklu rozpoczyna się od pokazania próby generalnej. Na scenie panuje istny chaos - począwszy od złej organizacji, a skończywszy na rozpadającej się scenografii. Niekończące się błędy i kaprysy aktorów sprawiają, że premiera stoi pod znakiem zapytania.

RECENZJE:

„Czego nie widać jest nadal wielkim wyzwaniem dla twórców i aktorów. Bo żeby ją dobrze zagrać trzeba wznieść się na wyżyny profesjonalnego kunsztu i niebywałej fizycznej sprawności. Z tego zadania zespół Teatru Bagatela wychodzi zwycięsko. Sukces odnoszą także twórcy: i Wojtyszko, i Łagowska, i Rawski. Brawo!”

Krzysztof Orzechowski, www.dziennikteatralny.pl

 

 

 

 


Fot. Piotr Kubic

 

 


Fot. Piotr Kubic